04.10.2020-11.10.2020

 

D Z I E Ń

GODZINA 

I N T E N C J A

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

4 października

godz. 6.30 

† Józef i Franciszka Wiśniowscy oraz ich dzieci Stanisław Kaleta i Albin Wiśniowski

godz. 8.00 

† Jan Franiek 29 rocznica śmierci

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Stefan Pacek w 9 rocznicę śmierci

godz. 9.30 

† Gustaw i Kazimiera Stolec i ich Rodzice

godz. 11.00 

† Andrzej Ciulemba

godz. 11.00 

† Maria Ryś w 1 rocznica śmierci i Kazimierz mąż

godz. 12.30 

†Anna Salamon 11 rocznica śmierci

godz. 12.30 

Dziękczynna za otrzymane łaski, plony ziemi i owoce pracy od Mieszkańców Stryszowej

godz. 15.00

(Zagórzany)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży św. Brata Alberta

godz. 18.00 

† Stanisława i Franciszek Ciężarek

PONIEDZIAŁEK

5 października

godz. 6.30 

† Zdzisław Lorenc

godz. 7.00 

† Aleksandra Kulma

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Antonina Gulak

godz. 18.00 

† Eugeniusz i Jadwiga Pieprzyk oraz zmarli z rodzin Pisarskich i Pieprzyków

godz. 18.00 

O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dal Weroniki z okazji 18 rocznicy urodzin

WTOREK

6 października

godz. 6.30 

† Zbigniew Chmielewski

godz. 7.00 

† Krystyna Gogula

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stanisława Kowalik

godz. 18.00 

† Aleksandra Feliks

ŚRODA

7 października

godz. 6.30 

† Barbara Gabrysiak

godz. 7.00

† Małgorzata Polończyk

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Janina Serafin

godz. 18.00 

† Franciszek Chwajoł

CZWARTEK

8 października

godz. 6.30 

† Konstanty Kowalski

godz. 7.00 

O szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny i Teresy oraz o błogosławieństwo Boże dla ich rodzin

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Maria Irzyk

godz. 18.00

† Monika Woźniak

PIĄTEK

9 października

godz. 6.30 

† Jan Jamka

godz. 7.00

† Stanisław Wójcik

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stefan Czyszczoń

godz. 18.00

† Kazimierz Malarczyk 9 rocznica śmierci

SOBOTA

10 października

godz. 6.30 

† Aleksander Żyła

godz. 7.00 

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Ewy i Marka z okazji 41 rocznicy ślubu i dla ich synów Jerzego i Jana z okazji rocznicy chrztu świętego

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Janina Serafin

godz. 18.00 

† Waleria Kurek 41 rocznica śmierci, Władysław mąż

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

11 października

godz. 6.30 

† Marian Strojny 3 rocznica śmierci

godz. 8.00 

† Kazimierz Franiek 11 rocznica śmierci

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Irena, Franciszek, Włodzimierz i Krzysztof Obrał

godz. 9.30 

† Antonina Machna 8 rocznica śmierci, Ludwik Machna 28 rocznica śmierci

godz. 9.30 

† Zmarli z rodziny Nowaków i Piotrowskich 

godz. 11.00 

† Stefan Łaciak 11 rocznica śmierci i jego rodzice

godz. 11.00 

† Leszek Klejdysz

godz. 11.00 

† Szczepan Trzupek od mamy Zofii

godz. 12.30

† Józef Siuda 1 rocznica śmierci i jego rodzice

godz. 12.30 

† Stanisława Ćwikło

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Marek Ogniewski

godz. 18.00 

† W intencji Parafian

godz. 18.00 

† Augustyn i Józefa Bzdyl