11.10.2020-18.10.2020

 

D Z I E Ń 

GODZINA 

I N T E N C J A

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

11 października

godz. 6.30 

† Marian Strojny 3 rocznica śmierci

godz. 8.00 

† Kazimierz Franiek 11 rocznica śmierci

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Irena, Franciszek, Włodzimierz i Krzysztof Obrał

godz. 9.30 

† Antonina Machna 8 rocznica śmierci, Ludwik Machna 28 rocznica śmierci

godz. 9.30

† Zmarli z rodziny Nowaków i Piotrowskich

godz. 11.00 

† Stefan Łaciak 11 rocznica śmierci i jego rodzice

godz. 11.00 

† Leszek Klejdysz

godz. 11.00

† Szczepan Trzupek od mamy Zofii

godz. 12.30 

† Józef Siuda 1 rocznica śmierci i jego rodzice

godz. 12.30 

† Stanisława Ćwikło

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Marek Ogniewski

godz. 18.00 

† Augustyn Bzdyl 22 rocznica śmierci i Józefa żona

PONIEDZIAŁEK

12 października

godz. 6.30 

† Antoni Krawczyk

godz. 7.00 

† Jan Spytek

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Antonina Gulak

godz. 18.00 

† Aleksandra Feliks

WTOREK

13 października

godz. 6.30 

† Aleksandra Kulma

godz. 7.00

† Jakub Nowak od rodziców

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stanisława Kowalik

godz. 18.00

O błogosławieństwo Boże dla członków Róży św. Michała Archanioła

godz. 18.00 

† Franciszek i Stefania Kulma

ŚRODA

14 października

godz. 6.30

† Zdzisław Lorenc

godz. 7.00

O błogosławieństwo Boże w rodzinie Marka i Janiny

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Janina Serafin

godz. 18.00 

O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Marii z okazji 18 rocznicy urodzin

godz. 18.00

† Tadeusz Pieprzyk

CZWARTEK

15 października

godz. 6.30 

† Janina Ciulemba

godz. 7.00 

† Krystyna Godula

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Maria Irzyk

godz. 18.00

† Mieczysław Nowak

godz. 18.00

† Kazimierz Hyży

PIĄTEK

16 października

godz. 6.30 

† Monika Kostecka

godz. 7.00

O Błogosławieństwo Boże dla Andrzeja, Elżbiety i Agaty

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Antonina Gulak

godz. 18.00

† Jacek Natanek 22 rocznica śmierci

SOBOTA

17 października

godz. 6.30 

† Barbara Gabrysiak

godz. 7.00 

† Konstanty Kowalski

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stanisława Kowalik

godz. 18.00

O błogosławieństwo Boże dla Pracowników Poczty w Gdowie z okazji dnia Łącznościowca

godz. 18.00 

† Tadeusz Pieprzyk 4 rocznica śmierci

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 października

godz. 6.30 

† Marianna Obruśnik 11 rocznica śmierci

godz. 8.00

† Józef i Aniela Pawlik, Tadeusz syn

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Monika Tabak 23 rocznica śmierci

godz. 9.30 

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zofii i Józefa z okazji 45 rocznicy ślubu

godz. 11.00 

† Janina i Stanisław Gryglowscy

godz. 11.00 

† Łukasz Oberwan

godz. 12.30

† Zenon Domagała 20 rocznica śmierci

godz. 12.30 

† Janina Domagała 10 rocznica śmierci

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Maria Marczak

godz. 18.00 

† Stanisław Wajda 9 rocznica śmierci i Elżbieta żona