od 25. 10. 2020 r. do 01. 11 2020 r.

 

D Z I E Ń 

GODZINA 

I N T E N C J A

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

25 października

godz. 6.30 

† Łukasz Oberwan od brata z rodziną

godz. 8.00 

† Kazimierz Franiek, Jan syn

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Edward Wojtas 21 rocznica śmierci

godz. 9.30

† Bogdan Matuszyk 16 rocznica śmierci jego rodzice Zofia i Zygmunt

godz. 9.30

† Kazimiera Jamka 6 rocznica śmierci

godz. 11.00 

† Aniela i Kazimierz Żurek

godz. 11.00 

† Konstanty Kowalski

godz. 12.30 

† Łukasz Banach 15 rocznica śmierci

godz. 12.30 

† Małgorzata Dębowska 5 rocznica śmierci

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Janina Serafin

godz. 18.00 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Adasia w 8 rocznicę urodzin oraz potrzebne łaski w rodzinie

PONIEDZIAŁEK

26 października

godz. 6.30 

† Aleksandra Kulma

godz. 7.00

† Leszek Klejdysz

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stefan Czyszczoń

godz. 18.00 

† Maria Ziarkowska 27 rocznica śmierci

WTOREK

27 października

godz. 6.30 

† Zdzisław Lorenc

godz. 7.00 

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Hanny i Andrzeja w 13 rocznicę ślubu

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stanisław Zagól

godz. 18.00 

† Józef Szpilka

ŚRODA

28 października

godz. 6.30 

† Małgorzata Polończyk

godz. 6.30 

† Julianna i Walenty Szlósarczyk

godz. 7.00

† Monika Woźniak

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Maria Irzyk

godz. 18.00

† Ks. Stanisław Bętkowski

godz. 18.00 

† Tadeusz Pieprzyk z okazji imienin

CZWARTEK

29 października

godz. 6.30 

O błogosławieństwo Boże w firmie

godz. 7.00 

† Aleksander Żyła

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stanisław Zagól

godz. 18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Iwony i Łukasza w 15 rocznicę ślubu

PIĄTEK

30 października

godz. 6.30 

† Adam Dubiel od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Jan Spytek

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stanisław Zagól

godz. 18.00

O błogosławieństwo Boże dla Tadeusza Kalety

SOBOTA

31 października

godz. 6.30 

† Janina Ciulemba

godz. 7.00 

† Aniela Dobosz

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stefan Czyszczoń

godz. 18.00

† Janina i Józef Gancarz

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1 listopada

godz. 6.30 

† Józef i Władysława Lech

godz. 8.00 

† Stanisław i Barbara Tomczyk, Zdzisław syn

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Jan i Janina Szewczyk, Józef syn

godz. 9.30 

† Kazimiera Łabuda 10 rocznica śmierci

godz. 11.00 

† Czesław Baniak, Ludwik i Antonina Machna, Jacek syn

godz. 11.00 

† Łukasz Oberwan od taty

godz. 12.30 

† Zofia Wawer w rocznicę śmierci

godz. 15.00

† Stanisława i Bronisław Łyduch

godz. 15.00

† Stanisław Zagól

godz. 18.00 

† Stanisław Krzyk 5 rocznica śmierci