od 01.11. 2020 r. do 08. 11 2020 r.

D Z I E Ń 

GODZINA 

I N T E N C J A

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1 listopada

godz. 6.30

† Józef i Władysława Lech

godz. 8.00

† Stanisław i Barbara Tomczyk, Zdzisław syn

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Jan i Janina Szewczyk, Józef syn

godz. 9.30

† Kazimiera Łabuda 10 rocznica śmierci

godz. 11.00

† Czesław Baniak, Ludwik i Antonina Machna, Jacek syn

godz. 11.00

† Łukasz Oberwan od taty

godz. 12.30

† Zofia Wawer w rocznicę śmierci

godz. 15.00

† Stanisława i Bronisław Łyduch

godz. 15.00

† Stanisław Zagól

godz. 18.00

† Stanisław Krzyk 5 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK

2 listopada

godz. 6.30 

† Stanisława i Antoni Papiernik

godz. 7.00

†Stanisław Furtak

godz. 8.00

† Barbara Gabrysiak

godz. 9.30

† Zofia Kolarz 14 rocznica śmierci, Józef mąż

godz. 18.00 

† Kazimierz Kulma 10 rocznica śmierci

WTOREK

3 listopada

godz. 6.30 

† Stanisław Wójcik

godz. 6.30

† Gabriela Musiał

godz. 7.00

O Boże błogosławieństwo dla kierownictwa i pracowników firmy Chomik oraz łaskę nieba dla zmarłych pracowników

godz. 18.00 

† Monika Mazur 5 rocznica śmierci

ŚRODA

4 listopada

godz. 6.30 

† Zofia Gronostajska

godz. 6.30 

† Katarzyna i Jan Zabdyr

godz. 7.00

† Krystyna Godula

godz. 18.00

† Marian Gumułka

CZWARTEK

5 listopada

godz. 6.30 

† Eugeniusz i Jadwiga Pieprzyk oraz zmarli z rodzin Pisarskiech i Pieprzyków

godz. 7.00 

† Zdzisław Lorenc

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

godz. 18.00

† Tadeusz, Maria i Wojciech Nawara, Józefa Francuzik, Miriam Wójtowicz i o zdrowie dla Dominika

PIĄTEK

6 listopada

godz. 6.30 

† Stanisława Ćwikło

godz. 6.30

† Julian Wójtowicz

godz. 16.00

† Zmarłe członkinie Róży im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszko

godz. 18.00

O błogosławieństwo Boże dla Róży świętego Michała Archanioła

SOBOTA

7 listopada

godz. 6.30 

† Roman Krężel

godz. 7.00 

† Konstanty Kowalski

godz. 9.30

O błogosławieństwo Boże dla darczyńców na leczenie Klaudii Mistarz

godz. 18.00

† Zofia i Wojciech Mazur, ich dzieci i zmarli z rodziny Danysów

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

8 listopada

godz. 6.30 

† Józef i Franciszka Wiśniowscy, ich dzieci Stanisława Kaleta i Albin Wiśniowski

godz. 8.00 

† Mieczysław Wójcik 15 rocznica śmierci

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Jan, Adam, Jacenty, Sabina, Jerzy Obrał

godz. 9.30 

† Jan i Emilia Jamka i zmarli z rodziny

godz. 11.00 

† Tadeusz Puczek 3 rocznica śmierci

godz. 11.00 

O błogosławieństwo Boże dla Magdaleny Długosz na roczek

godz. 12.30 

† Jan i Zofia Gumulec

godz. 12.30

† Stanisława Wójcik

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Stanisław Zagól

godz. 18.00 

† Marta Kurnik w rocznicę śmierci, Henryk mąż