od 08.11. 2020 r. do 15. 11 2020 r.

D Z I E Ń 

GODZINA 

I N T E N C J A

XXXII

NIEDZIELA

ZWYKŁA

8 listopada

godz. 6.30 

† Józef i Franciszka Wiśniowscy, ich dzieci Stanisława Kaleta i Albin Wiśniowski

godz. 8.00 

† Mieczysław Wójcik 15 rocznica śmierci

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Jan, Adam, Jacenty, Sabina, Jerzy Obrał

godz. 9.30 

† Jan i Emilia Jamka i zmarli z rodziny

godz. 11.00 

† Tadeusz Puczek 3 rocznica śmierci

godz. 11.00 

O błogosławieństwo Boże dla Magdaleny Długosz na roczek

godz. 12.30 

† Jan i Zofia Gumulec

godz. 12.30

† Stanisława Wójcik

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Stanisław Zagól

godz. 18.00 

† Marta Kurnik w rocznicę śmierci, Henryk mąż

PONIEDZIAŁEK

9 listopada

godz. 6.30 

† Weronika Kolarz

godz. 7.00 

† Michalina Banaś 4 rocznica śmierci, Jan mąż

godz. 18.00 

† Irena Filipowicz

WTOREK

10 listopada

godz. 6.30 

† Stanisław Wójcik

godz. 7.00

† Stanisława Ćwikło

godz. 18.00 

† Zofia Gronostajska

ŚRODA

11 listopada

godz. 6.30 

† Aleksander Żyła

godz. 7.00

† Konstanty Kowalski

godz. 9.30

W intencji Ojczyzny

godz. 9.30

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Pawła Obrał w 25 rocznicę ślubu

godz. 9.30

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Krystiana

godz. 9.30

† Anna i Józef Wojas

godz. 18.00 

† Stanisława i Edward Zabdyr

CZWARTEK

12 listopada

godz. 6.30 

† Zdzisław Lorenc

godz. 7.00 

† Zofia Gronostajska

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stanisław Zagól

godz. 18.00

† Jakub Nowak od rodziców

PIĄTEK

13 listopada

godz. 6.30 

† Ewa Kapała

godz. 7.00

† Julian Nowak 3 rocznica śmierci

godz. 18.00

O błogosławieństwo Boże dla członków Róż Różańcowych św. Rity i św. Tadeusza oraz dla ich dzieci

SOBOTA

14 listopada

godz. 6.30 

† Jan Spytek

godz. 7.00 

O błogosławieństwo Boże w rodzinie Marka i Janiny

godz. 7.00 

† Szczepan Trzupek

godz. 18.00 

† Jan Jamka

XXXIII

NIEDZIELA

ZWYKŁA

15 listopada

godz. 6.30 

† Andrzej i Władysława Szostak

godz. 8.00 

† Stanisław i Aniela Dudziak, synowie Mieczysław, Franciszek i Kazimierz

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Stanisław i Maria Zdebscy

godz. 9.30 

† Stanisław Kasprzyk 23 rocznica śmierci, Maria żona

godz. 11.00 

† Marian Urbanik

godz. 12.30 

† Jan Adamski 26 rocznica śmierci

godz. 12.30

† Anna Dulik 1 rocznica śmierci, Bogdan Nowak 17 rocznica śmierci

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Stanisław Zagól

godz. 18.00 

† Stanisław Kasprzyk 50 rocznica śmierci