od 06.12. 2020 r. do 13. 12 2020 r.

D Z I E Ń

GODZINA 

I N T E N C J A

II NIEDZIELA ADWENTU

6 grudnia

godz. 6.30 

† Stanisław i Cecylia Cygal

godz. 8.00 

† Stanisław i Barbara Tomczyk, syn Zdzisław

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Piotruś Obrał w rocznicę śmierci

godz. 9.30 

† Czesław Baniak 6 rocznica śmierci

godz. 9.30 

† Marcin Wilk

godz. 11.00 

† Adam Bukowski

godz. 11.00 

† Stanisław Furtak

godz. 12.30

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Tymona w 11 rocznicę urodzin i dla Jagody w 6 rocznicę urodzin

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Jan Satoła

godz. 18.00 

† Jerzy Gibała i jego rodzice

PONIEDZIAŁEK

7 grudnia

godz. 6.30 

† Krystyna Gogula

godz. 6.30

† Franciszek Ruman

godz. 18.00 

O błogosławieństwo Boże dla członków Róż Różańcowych św. Rity i św. Tadeusza oraz ich dzieci

WTOREK

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

8 grudnia

godz. 6.30 

† Roman Krężel

godz. 8.00 

†Aniela Dobosz

godz. 9.30 

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Anny w 15 rocznicę urodzin

godz. 11.00

† Stanisław Furtak

godz. 16.00

† Józef Mróz 5 rocznica śmierci

godz. 18.00 

† Antoni Jamka i Stefania Lachman

ŚRODA

9 grudnia

godz. 6.30 

† Benedykt Rokosz

godz. 6.30

† Stanisław Włodarczyk

godz. 18.00 

† Wiesław Pieprzyk

CZWARTEK

10 grudnia

godz. 6.30 

† Aniela Dobosz

godz. 6.30

† Aleksandra Nowak Kościółek

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Stanisława Wojtas

godz. 18.00

† Tadeusz Woźniak 6 rocznica śmierci

PIĄTEK

11 grudnia

godz. 6.30

† Antoni Krawczyk

godz. 6.30

Dziękczynna za dar życia z prośbą opiekę Matki Bożej dla Andrzeja Jamki

godz. 6.30

† Kazimierz Franiek, Jan syn, rodzice i rodzeństwo

godz. 18.00

† Maria Pieprzyk w rocznicę śmierci

SOBOTA

12 grudnia

godz. 6.30

† Konstanty Kowalski

godz. 6.30

† Stanisław Włodarczyk

godz. 6.30

† Mieczysław Burkat

godz. 18.00 

† Mieczysław Zabdyr 35 rocznica śmierci, Weronika żona, syn Jóżef

III NIEDZIELA ADWENTU

13 grudnia

godz. 6.30 

† Stanisław Wójcik

godz. 8.00

† Stanisław i Aniela Dudziak, synowie Mieczysław, Franciszek i Kazimierz

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Jan i Janina Szewczyk

godz. 9.30 

† Andrzej Kępka 25 rocznica śmierci

godz. 11.00 

† Gustaw Lińczowski 2 rocznica śmierci

godz. 11.00 

† Stanisław Furtak

godz. 12.30

† Marta Biernat

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Adam-Jacenty Obrał w rocznicę śmierci

godz. 18.00 

† Karol i Rozalia Naglik, syn Franciszek