od 10.01.2021 r. do 17.01.2021 r.

 

D Z I E Ń 

GODZINA

I N T E N C J A

II NIEDZIELA ZWYKŁA

17 stycznia

godz. 6.30

† Janina i Anastazy Wajda, synowie Janusz i Robert

godz. 8.00

† Stanisław i Barbara Tomczyk, syn Zdzisław

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Marian Żyła od uczestników pogrzebu

godz. 9.30

O błogosławieństwo Boże i Światło Ducha Świętego dla Dominika z okazji 18 rocznicy urodzin

godz. 11.00

† Tadeusz Ciulemba 4 rocznica śmierci

godz. 11.00

† Ks. Zdzisław Grabowski 3 rocznica śmierci

godz. 11.00

O błogosławieństwo Boże dla podopiecznych i fundacji CHOMIK KU DOBREMU

godz. 12.30

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 12.30

O błogosławieństwo Boże dla Pana Stanisława Patality w podziękowaniu za 27 lat posługi gospodarza cmentarza

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Stanisława Wojtas od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Kazimierz i Irena Bezdyk i ich rodzice

PONIEDZIAŁEK

18 stycznia

godz. 6.30 

† Leon i Pelagia Sroka, syn Stanisław, Maria Sroka

godz. 7.00

† Danuta Kawa od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Szczepan Trzupek od uczestników pogrzebu

WTOREK

19 stycznia

godz. 6.30 

† Dorota Tomczyk od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Marian Żyła od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Monika Kostecka od uczestników pogrzebu

ŚRODA

20 stycznia

godz. 6.30 

† Maria Tuleja od sąsiadów

godz. 7.00

† Ewa Kapała od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

O powrót do zdrowia dla chorych

CZWARTEK

21 stycznia

godz. 6.30 

† Maria i Antoni Górka, Anna i Władysław Kurek

godz. 7.00

O błogosławieństwo Boże w rodzinie marka i Janiny

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Wojciech Hoduń od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Łukasz Marczak 4 rocznica śmierci

PIĄTEK

22 stycznia

godz. 6.30

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Mari z rodziną

godz. 7.00

† Kazimierz Zegarliński

godz. 18.00 

† Stanisław Łuszczyk

SOBOTA

23 stycznia

godz. 6.30 

† Mieczysław Suchta od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Marian Żyła od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Barbara 14 rocznica śmierci i Mieczysław Kaleta

godz. 18.00

O błogosławieństwo Boże na roczek dla Aleksandra

III NIEDZIELA ZWYKŁA

24 stycznia

godz. 6.30 

† Janina i Anastazy Wajda, synowie Janusz i Robert

godz. 8.00 

† Stanisław i Barbara Tomczyk, syn Zdzisław

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Marian Żyła od uczestników pogrzebu

godz. 9.30 

O błogosławieństwo Boże i Światło Ducha Świętego dla Dominika z okazji 18 rocznicy urodzin

godz. 11.00 

† Ks. Tadeusz Ciulemba 4 rocznica śmierci

godz. 11.00

† Ks. Zdzisław Grabowski 3 rocznica śmierci

godz. 11.00 

O błogosławieństwo Boże dla podopiecznych i fundacji CHOMIK KU DOBREMU

godz. 12.30

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 12.30

O błogosławieństwo Boże dla Pana Stanisława Patality w podziękowaniu za 27 lat posługi gospodarza cmentarza

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Stanisława Wojtas od uczestników pogrzebu

godz. 18.00 

† Kazimierz i Irena Bezdyk i ich rodzice