od 07.02.2021 r. do 14.02.2021 r.

D Z I E Ń 

GODZINA 

I N T E N C J A

V NIEDZIELA ZWYKŁA

7 lutego

godz. 6.30

† Ignacy Zając 22 rocznica śmierci żona Maria

godz. 8.00

Dziękczynna w 21 rocznicę ślubu Katarzyny i Jarosława

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 9.30

† Maria Kasprzyk mąż Stanisław 3 rocznica śmierci

godz. 11.00

† Józef Hyży 15 rocznica śmierci

godz. 11.00

Dziękczynna Rodzicom za chrześcijańskie wychowanie z prośbą o błogosławieństwo Boże dla nich

godz. 12.30

† Wanda Cebul 1 rocznica śmierci, mąż Franciszek

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Jan i Antonina Gałczyńscy

godz. 18.00

† Ludwik i Anna Stopa córka Maria

PONIEDZIAŁEK

8 lutego

godz. 6.30 

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i szczęśliwą operację

godz. 7.00

† Za zmarłych z rodziny Trzeciak

godz. 18.00

† Ks. Jan Smółka

WTOREK

9 lutego

godz. 6.30 

† Zofia Daniel od uczestników pogrzebu

godz. 6.30

† Marek Szostak od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Krystyna Bielawska-Studzińska 1 rocznica śmierci

godz. 18.00

† Maria i Władysław Kowalik

ŚRODA

10 lutego

godz. 6.30 

† Julian Wójtowicz od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Eugeniusz Małek

CZWARTEK

11 lutego

godz. 6.30 

† Mieczysław Suchta od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Maria i Tadeusz Bzdyl

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Wojciech Hoduń od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Szczepan Trzupek od uczestników pogrzebu

PIĄTEK

12 lutego

godz. 6.30 

† Dorota Tomczyk od uczestników pogrzebu

godz. 6.30

† Stefan Jamka od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Weronika Bodziona 2 rocznica śmierci mąż Kazimierz

godz. 18.00

W intencji Róż świętej Rity i świętego Tadeusza

SOBOTA

13 lutego

godz. 6.30 

† Franciszek Ciężarek żona Stanisława

godz. 7.00

† Ewa Kapała od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Tadeusz Matuszyk, Halina i Stanisław Gajek

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

14 lutego

godz. 6.30 

† Maria Tuleja od sąsiadów

godz. 8.00 

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Walenty Obrał, wnuk Piotr

godz. 9.30

† Monika Kostecka

godz. 11.00 

† Stanisław Sitko 5 rocznica śmierci

godz. 11.00 

† Amalia Józef Pisarscy, Katarzyna Pytel 10 rocznica śmierci

godz. 12.30

O błogosławieństwo Boże dla marka i Janiny

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Adam Jacenty Obrał w rocznicę śmierci

godz. 18.00

† Jakub Nowak