od 28.02. 2021 r. do 07.03 2021 r.

D Z I E Ń 

GODZINA 

I N T E N C J A

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

28 lutego

godz. 6.30 

† Urszula Baran 34 rocznica śmierci

godz. 8.00 

† Krystyna Bryksy 1 rocznica śmierci

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Józef Biegun 30 rocznica śmierci

godz. 9.30 

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 11.00 

† Andrzej Marciniak 8 rocznica śmierci

godz. 11.00 

O błogosławieństwo Boże dla Michała z okazji 40 urodzin

godz. 12.30

W intencji Parafian 

godz. 12.30

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i Bożą Opatrzność dla Danuty i Tadeusza z okazji 40 rocznicy ślubu

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Wojciech Hoduń od uczestników pogrzebu

godz. 18.00 

† Henryk Zagól i jego rodzice

PONIEDZIAŁEK

1 marca

godz. 6.30 

† Irena Jamka od uczestników pogrzebu

godz. 6.30 

† Zmarli z rodziny Bugajskich i Jonaków

godz. 9.30

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 17.00

O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Józefy Obruśnik z okazji 92 rocznicy urodzin

godz. 18.00

(Zagórzany)

† Władysława Skowronek od córki Józefy z mężem

godz. 19.00

† Marian Żyła

WTOREK

2 marca

godz. 6.30 

† Stefan Jamka od uczestników pogrzebu

godz. 6.30 

† Dorota Hyży od męża Bronisława

godz. 9.30 

† Aniela Suder od uczestników pogrzebu

godz. 17.00

† Józefa Cabajewska

godz. 18.00

(Zagórzany)

W intencji Parafian

godz. 19.00

† Maria Sitko 1 rocznica śmierci

ŚRODA

3 marca

godz. 6.30 

O błogosławieństwo Boże dla Pracowników i Zarządu firmy CHOMIK za rodziny pracowników i zmarłych z tych rodzin

godz. 9.30

† Irena Krzysica od uczestników pogrzebu

godz. 17.00

† Gabriela Musiał od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

(Zagórzany)

† Władysława Skowronek od uczestników pogrzebu

godz. 19.00

† Julian Wójtowicz od uczestników pogrzebu

CZWARTEK

4 marca

godz. 6.30 

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Kazimierz Hyży jego rodzice i teściowie

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Wojciech Hoduń od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Kazimierz Zegarliński

PIĄTEK

5 marca

godz. 6.30 

† Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

godz. 6.30

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 16.00

† Eugeniusz i Jadwiga Pieprzyk i zmarli z rodzin Pisarskich i Pieprzyków

godz. 18.00

† Helena Palonek od uczestników pogrzebu

SOBOTA

6 marca

godz. 6.30 

† Henryk Gabrysiak od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Jacek Kędryna od uczestników pogrzebu

godz. 9.30 

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Marii i Kazimierza Mastalerz oraz wnuków

godz. 18.00 

† Antoni Tarnowski 3 rocznica śmierci

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7 marca

godz. 6.30 

† Franciszka i Stefan Cebula

godz. 8.00 

1. † Janina Dziedzic 8 rocznica śmierci, syn Tadeusz oraz zmarli rodzice Jan, Katarzyna i Anna

2. O powrót do zdrowia dla pana wójta Zbigniewa Wojasa

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Władysław i Józefa Natanek, synowie Ryszard i Stefan

godz. 9.30 

† Janina Stojek, synowie Stanisław i Kazimierz

godz. 11.00 

† Piotr Plata

godz. 12.30

Dziękczynna w intencji Bogu wiadomej za otrzymane łaski

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 18.00 

† Adolf Kasprzyk 8 rocznica śmierci