od 07.03. 2021 r. do 14.03 2021 r.

D Z I E Ń 

GODZINA 

I N T E N C J A

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7 marca

godz. 6.30 

† Franciszka i Stefan Cebula

godz. 8.00 

O łaską powrotu do zdrowia i Bożą Opatrzność dla Wójta Gminy Zbigniewa Wojasa i dla jego bliskich.

godz. 8.00

† Janina Dziedzic 8 rocznica śmierci, syn Tadeusz oraz zmarli rodzice Jan, Katarzyna i Anna

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Władysław i Józefa Natanek, synowie Ryszard i Stefan

godz. 9.30 

† Janina Stojek, synowie Stanisław i Kazimierz

godz. 11.00 

† Piotr Plata

godz. 12.30

Dziękczynna w intencji Bogu wiadomej za otrzymane łaski

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 18.00 

† Adolf Kasprzyk 8 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK

8 marca

godz. 6.30

† Józefa i Władysław Pisarscy, Karolina i Józef Wajda, Maria i Jan Gawlik, Maria i Piotr Bryksy

godz. 7.00

† Irena Krzysica od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Eugeniusz Rudek jego rodzice oraz Barbara Dziedzic

godz. 18.00

O Boże błogosławieństwo dla Józefa i Jadwigi

WTOREK

9 marca

godz. 6.30 

† Marek Szostak od uczestników pogrzebu

godz. 6.30 

† Irena Jamka od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Stanisław Kasprzyk od pracowników firmy PULSAR

godz. 18.00

† Aleksandra Kulma

ŚRODA

10 marca

godz. 6.30 

† Emil Kmieć od uczestników pogrzebu

godz. 9.30

† Aniela Suder od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Janusz Zawada 8 rocznica śmierci

CZWARTEK

11 marca

godz. 6.30 

† Stefan Jamka od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Adam Słotwijski 5 rocznica śmierci i jego rodzice Alojzy i Zofia

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Wojciech Hoduń od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Monika Kostecka od uczestników pogrzebu

PIĄTEK

12 marca

godz. 6.30 

1) † Dorota Tomczyk od uczestników pogrzebu

2) † Jan Gronostajski, Józefa Piech, Ignacy Rybka

godz. 7.00

† Mieczysław Suchta od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

W intencji Róży świętej Rity i świętego Tadeusza

SOBOTA

13 marca

godz. 6.30 

† Jakub Nowak od rodziców

godz. 7.00

† Ewa Kapała od uczestników pogrzebu

godz. 18.00 

† Feliks i Janina Skwarek

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

14 marca

godz. 6.30 

† Bolesław i Elżbieta Małek, Stefan Tabak

godz. 8.00 

† Kazimierz Franiek, syn Jan

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Józef Trojański

godz. 9.30

† Szczepan Trzupek

godz. 11.00 

Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 12.30

O błogosławieństwo Boże w rodzinie Marka i Janiny

godz. 15.00

(Zagórzany)

O błogosławieństwo Boże i opiekę świętego Patrona dla Józefa (on) Gocal i Józefa (on) Rakoczy

godz. 18.00

† Michał. Anna i Karolina Zastawniak