od 14.03. 2021 r. do 24.03 2021 r.

D Z I E Ń 

GODZINA 

I N T E N C J A

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

14 marca

godz. 6.30 

† Bolesław i Elżbieta Małek, Stefan Tabak

godz. 8.00 

† Kazimierz Franiek, syn Jan

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Józef Trojański

godz. 9.30 

† Szczepan Trzupek

godz. 11.00 

Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 11.00 

† Zdzisław Wojas
od syna Zbigniewa z żona Teresą

godz. 12.30

O błogosławieństwo Boże w rodzinie Marka i Janiny

godz. 15.00

(Zagórzany)

O błogosławieństwo Boże i opiekę świętego Patrona dla Józefa (on) Gocal i Józefa (on) Rakoczy

godz. 18.00 

† Michał. Anna i Karolina Zastawniak

PONIEDZIAŁEK

15 marca

godz. 6.30 

† Emil Kmieć od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Irena Jamka od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Józef Chmielewski 5 rocznica śmierci

WTOREK

16 marca

godz. 6.30 

† Irena Krzysica od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Marek Szostak od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Jakub Nowak od rodziców

ŚRODA

17 marca

godz. 6.30

O błogosławieństwo Boże i Bożą Opatrzność w Fundacji CHOMIK KU DOBREMU

godz. 7.00

† Marcin Wilk od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Maria Cygal od uczestników pogrzebu

CZWARTEK

18 marca

godz. 6.30 

† Zofia Daniel od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Kazimierz Piwowarczyk od uczestników pogrzebu

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Maria Chmielek

godz. 18.00

† Franciszka (ona) i Władysław Kubik, ich rodzice i rodzeństwo

UROCZYSTOŚĆ

ŚW. JÓZEFA

PIĄTEK

19 marca

godz. 6.30 

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Krystyna i Józef Sędzik

godz. 18.00

† Anna Kirko 4 rocznica śmierci

godz. 18.00

† Stanisław Waldemar Danek od uczestników pogrzebu

SOBOTA

20 marca

godz. 6.30 

† Krzysztof Chruściel od rodziców

godz. 7.00

† Marian Żyła od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Jan Jamka od uczestników pogrzebu

godz. 18.00 

O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Kazimiery Woźniak z okazji 80 rocznicy urodzin
od córki z synami i rodzinami

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

21 marca

godz. 6.30 

† Bogusław Wawszczyk

godz. 8.00 

† Józef Gaca i jego rodzice Stanisław i Anna

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Józef (on) Sotoła 2 rocznica śmierci

godz. 9.30 

† Józefa (ona) Zabdyr

godz. 11.00 

† Kazimierz Chwajoł 10 rocznica śmierci

godz. 11.00 

† Stanisław Waldemar Danek

godz. 12.30

† Józefa (ona) Bzdyl i jej rodzice

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Józef (on) Iwański

godz. 18.00 

† Stanisław Krzysica 3 rocznica śmierci, jego rodzice i siostra Cecylia