od 21.03. 2021 r. do 28.03 2021 r.

D Z I E Ń 

GODZINA 

I N T E N C J A

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

21 marca

godz. 6.30 

† Bogusław Wawszczyk

godz. 8.00 

† Józef Gaca i jego rodzice Stanisław i Anna

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Józef Sotoła 2 r. śmierci

godz. 9.30 

† Józefa Zabdyr

godz. 11.00 

† Kazimierz Chwajoł 10 r. śmierci

godz. 11.00 

† Stanisław Waldemar Danek

godz. 12.30

† Józefa Bzdyl i jej rodzice

godz. 15.00

(Zagórzany)

Józef (on) Iwański

godz. 18.00 

† Stanisław Krzysica 3 r. śmierci, jego rodzice i siostra Cecylia

PONIEDZIAŁEK

22 marca

godz. 6.30 

† Emil Kmieć od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Maria Popiela 20 r. śmierci, Piotr maż – rezerwacja

godz. 18.00

† Wiktoria i Antoni Ptak, synowie Jan i Antoni

godz. 18.00

O Błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Dariusza

WTOREK

23 marca

godz. 6.30 

† Irena Stefan Jamka od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Helena Jaskulska, Eugeniusz mąż – rezerwacja

ŚRODA

24 marca

godz. 6.30 

O powrót do zdrowia pacjentów intensywnej terapii Szpitala Uniwersyteckiego

godz. 7.00

† Antoni Kazimierczak od żony Anny

godz. 18.00

O Błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Klaudii

CZWARTEK- UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

25 marca

godz. 6.30 

† Stanisław Jamka 10 rocznica śmierci i żona Janina 8 rocznica śmieci

godz. 7.00

† Aniela Suder od uczestników pogrzebu

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Mieczysław Suchta od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Stanisława Szostak

PIĄTEK

26 marca

godz. 6.30 

† Marian Gumułka od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Paulina Salomea i siostra Bronisława Hanek

godz. 18.00

† Renata Biela

SOBOTA

27 marca

godz. 6.30 

† Krystyna Sroka

godz. 7.00

† Tadeusz Pietras od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Izydor Jamroży 10 r. śm. Eufemia żona

VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –

NIEDZIELA PALMOWA

28 marca

godz. 6.30 

† Ks. Stanisław Bętkowski

godz. 8.00 

† Stanisław i Barbara Tomczyk i Zdzisław syn

godz. 9.00

(Zagórzany) 

† Maria i Albin Wiśniowscy

godz. 9.30 

† Stanisława Łyduch 3 r. śmierci i Bronisław mąż

godz. 11.00 

† Władysław Kasprzyk

godz. 12.30

O Bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Renaty z okazji urodzin

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Mieczysław Suchta od uczestników pogrzebu

godz. 18.00 

† Maria Plata