od 04.05. 2021 r. do 11.04 2021 r.

D Z I E Ń 

GODZINA 

I N T E N C J A

NIEDZIELA 
ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

4 kwietnia

godz. 6.30 

† Helena Palonek

godz. 8.00 

† Anna Ciulemba 2 rocznica śmierci i Marian 19 rocznica śmierci

godz. 9.00

(Zagórzany)

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Natalii i Kacpra

godz. 9.30 

† Władysław Tomczyk 9 rocznica śmierci

godz. 11.00 

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Mileny z okazji 5 urodzin i dla Dagmary z okazji 9 urodzin

godz. 11.00 

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jacka z okazji 60 urodzin

godz. 12.30

† Józef Strojny 16 rocznica śmierci żona Stanisława i ich rodzice

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Jan, Piotr i Henryk Dąbek

godz. 18.00 

† Maria i Adolf Grenik

PONIEDZIAŁEK

W OKTAWIE WIELKANOCY

5 kwietnia

godz. 6.30 

† Janina i Michał Chanek

godz. 8.00 

† Gustaw i Anna Bryksy

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Ksiądz kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 9.30

† Barbara Wójcik w rocznicę śmierci

godz. 11.00

† Eugeniusz i Jadwiga Pieprzyk oraz zmarli z rodzin Pisarskich i Pieprzyków

godz. 11.00 

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w realizacji powołania małżeńskiego

godz. 12.30

O błogosławieństwo Boże na roczek dla Karola

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Mieczysław Suchta od uczestników pogrzebu

godz. 18.00 

† Irena Jamka od syna Marka z rodziną

WTOREK

W OKTAWIE WIELKANOCY

6 kwietnia

godz. 6.30 

† Emil Kmieć od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Irena Krzysica od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Jacek Kędryna od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

O powrót do zdrowia dla Jadwigi

ŚRODA

W OKTAWIE WIELKANOCY

7 kwietnia

godz. 6.30 

† Krzysztof Chruściel od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Henryk Gabrysiak

CZWARTEK

W OKTAWIE WIELKANOCY

8 kwietnia

godz. 6.30 

† Julian Wójtowicz od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Antoni Kaźmierczak od uczestników pogrzebu

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Mieczysław Suchta od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Aniela Suder od uczestników pogrzebu

PIĄTEK

W OKTAWIE WIELKANOCY

9 kwietnia

godz. 6.30 

† Stanisław Kozień od pracowników firmy Regis i Unipro

godz. 7.00

† Stanisław Kasprzyk od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

W intencji Róż świętej Rity i świętego Tadeusz

godz. 18.00

† Stefania i Kazimierz Dymek

SOBOTA

W OKTAWIE WIELKANOCY

10 kwietnia

godz. 6.30 

† Zofia Daniel od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Stanisław Kozień od pracowników firmy Regis i Unipro

godz. 18.00 

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Szymona z okazji 9 urodzin

NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

11 kwietnia

godz. 6.30 

† Elżbieta Miksa mąż Jan 13 rocznica śmierci

godz. 8.00 

† Czesław Baniak, Ludwik i Antonina Machna syn Jacek

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Mieczysław Duda synowie Marian i Krzysztof

godz. 9.30 

O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla Kacpra z okazji 18 rocznicy urodzin

godz. 11.00 

† Stanisław Gryglowski 16 rocznica śmierci żona Janina

godz. 11.00 

O błogosławieństwo Boże w rodzinie Byliców

godz. 12.30

† Władysław Bogacz żona Stefania i synowie

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Władysława Skowronek od uczestników pogrzebu

godz. 18.00 

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski