od 11.04. 2021 r. do 18.04 2021 r.

D Z I E Ń

GODZINA

I N T E N C J A

NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

11 kwietnia

godz. 6.30

† Elżbieta Miksa mąż Jan 13 rocznica śmierci

godz. 8.00

† Czesław Baniak, Ludwik i Antonina Machna syn Jacek

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Mieczysław Duda synowie Marian i Krzysztof

godz. 9.30

O błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla Kacpra z okazji 18 rocznicy urodzin

godz. 11.00

† Stanisław Gryglowski 16 rocznica śmierci żona Janina

godz. 11.00

O błogosławieństwo Boże w rodzinie Byliców

godz. 12.30

† Władysław Bogacz żona Stefania i synowie

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Władysława Skowronek od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

PONIEDZIAŁEK

12 kwietnia

godz. 6.30

† Dorota Tomczyk od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Maria i Kazimierz Widomscy

godz. 18.00

† Monika Kostecka od uczestników pogrzebu

WTOREK

13 kwietnia

godz. 6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski

godz. 7.00

† Aniela Suder od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Ewa Kapała od uczestników pogrzebu

ŚRODA

14 kwietnia

godz. 6.30

† Maria Cygal od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

O błogosławieństwo Boże w rodzinie Marka i Janiny

godz. 18.00

† Teresa i Józef Zastawniakowie

CZWARTEK

15 kwietnia

godz. 6.30

† Zofia Gądek

godz. 7.00

† Zofia Ruman

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Mieczysław Suchta

godz. 18.00

† Andrzej Kulma 6 rocznica śmierci

PIĄTEK

16 kwietnia

godz. 6.30

† Franciszek Kaleta od Marka Malarczyka z rodziną

godz. 7.00

† Irena Krzysica od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Marek Szostak od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Stanisław Dudek od uczestników pogrzebu

SOBOTA

17 kwietnia

godz. 6.30

O błogosławieństwo Boże i Bożą Opatrzność w Fundacji CHOMIK KU DOBREMU

godz. 7.00

† Marcin Wilk od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Rozalia Obst

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

18 kwietnia

godz. 6.30

† Gabriela Musiał od uczestników pogrzebu

godz. 8.00

† Stanisław i Aniela Dudzik synowie Franciszek, Mieczysław, Kazimierz

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Za Zmarłych z rodziny Miąsko

godz. 9.30

† Janina i Stanisław Kupiec syn Robert

godz. 11.00

† Józef Pieprzyk i jego rodzice

godz. 11.00

O błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla Kamila z okazji 18 rocznicy urodzin

godz. 12.30

† Antoni Zabdyr – 22 rocznica śmierci

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Genowefa Obrał

godz. 18.00

† Genowefa Mika – 4 rocznica śmierci