od 16.05.2021 r. do 23.05.2021 r.

D Z I E Ń

GODZINA

I N T E N C J A

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE

PAŃSKIE

16 maja

godz. 6.30

† Franciszek Kaleta od żony Marii

godz. 8.00

† Zofia i Zygmunt Matuszyk, syn Bogdan

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Piotr i Aniela Pacek

godz. 9.30

† Tadeusz Dubiel 16 rocznica śmierci

godz. 11.00

W intencji Parafian

godz. 11.00

O dar potomstwa dla Anny i Marcina

godz. 12.30

† Wojciech Cudek 25 rocznica śmierci jego rodzice i teściowie

godz. 12.30

† Maria Węgrecka od Marii Bała

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Stanisława Kasprzyk od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Andrzej Bukowski 13 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK

17 maja

godz. 6.30

† Marcin Wilk od uczestników pogrzebu

godz. 6.30

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Jacka z okazji 50 rocznicy urodzin

godz. 7.00

O błogosławieństwo Boże w Fundacji CHMIK KU DOBREMU

godz. 18.00

† Marta Biernat 9 rocznica śmierci

godz. 19.00

(Zagórzany)

† Maria Matykiewicz od córki z mężem i synem Grzegorzem

WTOREK

18 maja

godz. 6.30

† Józef Ziarkowski 49 rocznica śmierci

godz. 6.30

† Antoni Jamka 7 rocznica śmierci. Stefania Lachman

godz. 7.00

† Gabriela Musiał od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Stefan Jamka od uczestników pogrzebu

godz. 19.00

(Zagórzany)

† Stanisław Suchta od syna Mariusza z rodziną

ŚRODA

19 maja

godz. 6.30

† Zofia Daniel od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Krzysztof Nowak od mamy

godz. 18.00

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 19.00

(Zagórzany)

† Maria Bujak

CZWARTEK

20 maja

godz. 6.30

† Jan Jamka od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Leszek Klejdysz 1 rocznica śmierci, Janina Matuszyk

godz. 18.00

† Kazimierz Piwowarczyk od uczestników pogrzebu

godz. 19.00

(Zagórzany)

† Amalia Feliks od uczestników pogrzebu

PIĄTEK

21 maja

godz. 6.30

† Maria i Józef Kotarba

godz. 7.00

† Bogusław Wawszczyk od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Krzysztof Tabor

godz. 19.00

(Zagórzany)

† Stanisław Suchta od syna Sławomira z rodziną

SOBOTA

22 maja

godz. 6.30

† Franciszek Kaleta od córki z mężem

godz. 7.00

† Julian Wójtowicz od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Krzysztof Tabor 6 rocznica śmierci

godz. 19.00

(Zagórzany)

† Zdzisław Wojas od uczestników pogrzebu

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

23 maja

godz. 6.30

† Karol Góral 7 rocznica śmierci

godz. 8.00

† Kazimierz Piech, Barbara i Piotr Koza

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Marian i Apolonia Kopera

godz. 9.30

O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Marzeny i Jacka w 10 rocznicę ślubu

godz. 11.00

† Teresa Zięcik 4 rocznica śmierci

godz. 11.00

O dar potomstwa dla Anny i Marcina

godz. 12.30

† Antoni I Bogusława Bąk

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Stanisław Boryta

godz. 18.00

† Jan i Rozalia Bajer, syn Józef