od 30.05.2021 r. do 06.06.2021 r.

D Z I E Ń

GODZINA

I N T E N C J A

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

30 maja

godz. 6.30

† Augustyn Bzdyl i jego rodzice

godz. 8.00

† Teresa Marciniak 10 rocznica śmierci mąż Adam

godz. 9.00

(Zagórzany)

O błogosławieństwo Boże dla Karola i Teresy oraz ich dzieci

godz. 9.30

† Andrzej Kowalczyk 3 rocznica śmierci

godz. 11.00

O błogosławieństwo Boże dla Joanny i Grzegorza z okazji 14 rocznicy ślubu

godz. 11.00

O błogosławieństwo Boże dla Wiktorii z okazji 19 rocznicy urodzin

godz. 12.30

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Anny

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Zdzisław Wojas

godz. 18.00

† Aniela Suder

PONIEDZIAŁEK

ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP

31 maja

godz. 6.30

† Janina Palonek 20 rocznica śmierci

godz. 7.00

† Aniela i Bronisław 8 rocznica śmierci Szurlej

godz. 18.00

† Zofia Daniel od uczestników pogrzebu

godz. 19.00

(Zagórzany

† Maria Matykiewicz od uczestników pogrzebu

WTOREK

1 czerwca

godz. 6.30

† Józef Stawarczyk 10 rocznica śmierci

godz. 7.00

O Boże błogosławieństwo dla Macieja z okazji 13 urodzin

godz. 18.00

† Krzysztof Chruściel od uczestników pogrzebu

ŚRODA

2 czerwca

godz. 6.30

† O dar nieba dla dawcy serca w 7 rocznicę śmierci

godz. 7.00

† Stanisław Waldemar Danek od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Józef Szczygieł 5 rocznica śmierci i zmarli rodzice

CZWARTEK

BOŻE

CIAŁO

3 czerwca

godz. 6.30

† Katarzyna i jej rodzice

godz. 8.00

† Stanisław i Aniela Dudziak, synowie: Franciszek, Mieczysław, Kazimierz

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Piotr, Jan i Henryk Dąbek

godz. 9.30

O błogosławieństwo Boże dla Pracowników i Zarządu firmy CHOMIK za rodziny pracowników i zmarłych z tych rodzin

godz. 9.30

O Boże błogosławieństwo dla Marcina na roczek

godz. 9.30

W intencji Parafian

po procesji

† Gustaw Linczowski

godz. 12.30

† Kazimierz Piwowarczyk

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Władysław Matuszyk od córki Moniki z mężem

godz. 18.00

† Irena Krzysica

PIĄTEK

4 czerwca

godz. 6.30

† Helena Palonek od uczestników pogrzebu

godz. 6.30

† Maria Gwóżdź od uczestników pogrzebu

godz. 16.00

† Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

godz. 18.00

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

SOBOTA

5 czerwca

godz. 6.30

† Franciszek Kaleta od syna Andrzeja z żoną

godz. 7.00

† Stanisław Kasprzyk od uczestników pogrzebu

godz. 9.30

† Dorota Hyży od syna Dawida z żoną Patrycją

godz. 18.00

† Tadeusz i Marianna Bzdyl, Maria Giza

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

6 czerwca

godz. 6.30

† Henryk Gabrysiak

godz. 8.00

† Mateusz Zabdyr, Filomena Kasprzyk

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 9.30

† Patrycja i Nick Reveliodi

godz. 11.00

O błogosławieństwo Boże dla Anny i Krzysztofa z okazji 15 rocznicy ślubu i potrzebne łaski dla dzieci

godz. 11.00

† Eugeniusz i Jadwiga Pieprzyk, zmarli z rodziny Pisarskich i Pieprzyków

godz. 12.30

† Marian Urbanik 20 rocznica śmierci

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Krystyna i Andrzej Piech

godz. 18.00

† Jacek Kędryna