od 06.06.2021 r. do 13.06.2021 r.

D Z I E Ń

GODZINA

I N T E N C J A

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

6 czerwca

godz. 6.30

† Henryk Gabrysiak

godz. 8.00

† Mateusz Zabdyr, Filomena Kasprzyk

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 9.30

† Patrycja i Nick Reveliodi

godz. 11.00

O błogosławieństwo Boże dla Anny i Krzysztofa z okazji 15 rocznicy ślubu i potrzebne łaski dla dzieci

godz. 11.00

† Eugeniusz i Jadwiga Pieprzyk, zmarli z rodziny Pisarskich i Pieprzyków

godz. 12.30

† Marian Urbanik 20 rocznica śmierci

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Krystyna i Andrzej Piech

godz. 18.00

† Jacek Kędryna

PONIEDZIAŁEK

7 czerwca

godz. 6.30

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Antoni Kaźmierczak od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Emil Kmieć od uczestników pogrzebu

WTOREK

8 czerwca

godz. 6.30

† Józef i Anna Florczyk, Honorata i Feliks Nowak

godz. 7.00

† Krzysztof Nowak

godz. 18.00

† Aleksandra (ona) Feliks

ŚRODA

9 czerwca

godz. 6.30

† Irena Krzysica od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Zofia Kolarz, Kazimierz Daniel

godz. 18.00

O błogosławieństwo Boże dla Ewy i Łukasza z okazji 20 rocznicy ślubu

CZWARTEK

10 czerwca

godz. 6.30

† Maria Gwóźdź od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Kazimiera Szostak w rocznicę śmierci

godz. 18.00

† Tadeusz Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 19.00

(Zagórzany)

† Amalia Feliks od uczestników pogrzebu

PIĄTEK

11 czerwca

godz. 6.30

† Franciszek Kaleta od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Krzysztof Nowak od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

W intencji członków Róż Różańcowych świętej Rity i świętego Tadeusza oraz ich dzieci

SOBOTA

12 czerwca

godz. 6.30

† Danuta Tomczyk od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Monika Kostecka od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Zuzanny

11 NIEDZIELA ZWYKŁA

13 czerwca

godz. 6.30

† Ksiądz Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 8.00

† Józef i Marcjanna Franiek, córki: Helena, Stanisława, synowie: Kazimierz, Konstanty, Jan

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Maria Duda

godz. 9.30

† Bolesław i Leokadia Białota 14 rocznica śmierci

godz. 11.00

† Edward Tomczyk, syn Jerzy

godz. 11.00

O Błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ulicy Młyńskiej

godz. 12.30

† Waleria Zając – 7 rocznica śmierci, córka Bronisława, synowie: Józef, Zbigniew

godz. 12.30

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Łucji oraz potrzebne łaski dla rodziców Klaudii i Jakuba w 1 rocznicę ślubu

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Stanisław Kowalik 1 rocznica śmierci

godz. 18.00

† Ewa Kapała

godz. 18.00

† Wiesław Dębowski 17 rocznica śmierci