You are currently viewing XI NIEDZIELA ZWYKŁA

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś serdecznie zapraszamy na kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się modlitwą różańcową o godz. 1730, następnie Msza święta i po niej procesja Maryjna. Na procesją prosimy o przyniesienie świec. Matka Boża w szczególny sposób prosi o modlitwę różańcową. Zapraszamy mężczyzn, którzy chcieliby stworzyć kolejną Różę męską w naszej parafii do zapisów w zakrystii. Już jest 3 kandydatów.

W środę (16 VI) zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1800, po niej Msza święta.

We czwartek (17 VI) wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika, patrona kościoła w Zagórzanach. Z tej okazji w przyszłą niedzielę w Zagórzanach uroczystość odpustowa. Suma o godz. 900. W czwartek zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie duszpasterstwa Talent. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 1800.

W piątek (18 VI) z racji III piątku zapraszamy na Apel Maryjny o godz. 2100. Zapraszamy również jak w każdy piątek na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 730 do 1800.

W sobotę (19 VI) będzie czynna Poradnia Życia Rodzinnego od godz. 1500. Zapisy na wizytę przez stronę internetową Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej.

Młodzież z klas ósmych z naszej parafii przyjmie sakrament Bierzmowania przez posługę bp. Edwarda Kawy z archidiecezji lwowskiej w poniedziałek (21 VI) br. Prosimy o modlitwę w ich intencji. Spotkanie kandydatów we wtorek (15 VI) o godz. 18:00.

Dziękujemy za ofiary składane na tacę, przelewem na konto parafialne lub osobiście w kancelarii. Przeznaczamy je na bieżące utrzymanie kościoła, a także na prowadzone prace. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na remont wieży. Polecamy prasę katolicką, którą można nabyć przy stoliku z tyłu kościoła. Parafia organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Bliższe informacje w zakrystii i na stronie internetowej.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Wszystkim Wam tu obecnym dobrej i błogosławionej niedzieli.