You are currently viewing XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Czas wakacji, urlopów, odpoczynku, a także pewnego poluzowania obostrzeń sanitarnych, niech będzie okazją do odnowienia relacji z Bogiem przez celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, na które wcześniej, z powodu reżimu sanitarnego nie zawsze mogliśmy dotrzeć. Niech to będzie również okazja do odnowienia relacji rodzinnych i przyjacielskich. Witamy w naszej wspólnocie wszystkich gości przybyłych do rodzin na wakacyjny odpoczynek. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy świętej adoracja.

W środę (7.VII.) zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1800. Intencje dziękczynne i błagalne na Nowennę można składać do skrzynki umieszczonej przy ołtarzu Matki Bożej.

W piątek (9.VII.) jak w każdy piątek zapraszamy na całodzienna adorację Najświętszego Sakramentu od 730 do 1800. W pozostałe dni Adoracja od godz. 1700 do 1800.

Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę na pomoc rodzinom z Nowej Białej poszkodowanym w pożarze. Złożono 31 320 zł. i 5 € Ofiary złożone w przyszłą niedzielę w kopertach będą przeznaczone na remont wieży.

W czasie wakacji zapraszamy na pielgrzymki 22 lipca br. do Kalwarii Zebrzydowskiej oraz na 41. Pieszą Pielgrzymkę Krakowska na Jasną Górę w dniach od 5 do 11 sierpnia br. Zapisy do na pielgrzymkę do Kalwarii w zakrystii, a na pielgrzymkę na Jasną Górę w kancelarii w godzinach urzędowania.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszły † Maria Marciniak i  † Maria Hałatek. Polećmy je miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Wszystkim Wam tu obecnym życzymy dobrej i błogosławionej niedzieli. Solenizantom obfitości Bożych łask. Prośmy świętego Michała Archanioła o opiekę nad nami w nadchodzącym tygodniu.