Od 19.09.2021 r. do 26.09.2021 r.

D Z I E Ń

GODZINA

I N T E N C J A

24 NIEDZIELA ZWYKŁA

19 września

godz. 6.30

† Stanisława Włodarczyk od uczestników pogrzebu

godz. 8.00

† Jan i Franciszka Cygal i zmarli z rodziny

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Józef Żyła

godz. 9.30

Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, potrzebne łaski dla Barbary i Marka w 31 rocz. ślubu

godz. 11.00

† Teresa i Józef Zastawniak

godz. 12.30

W intencji Parafian

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Stanisław i Anna Ziółkowscy

godz. 18.00

† Katarzyna Górska w 3 rocz. śmierci

PONIEDZIAŁEK

20 września

godz. 6.30

† Dorota Palonek od córki Elżbiety z mężem i synem Dawidem

godz. 7.00

† Wiesław Kurek od żony

godz. 18.00

† Stefan i Magdalena Chanek, córka Stefania

WTOREK

21 września

godz. 6.30

† Bogusław Wawszczyk od uczestników pogrzebu

† Henryk Ryś

godz. 7.00

† Kazimierz Piwowarczyk

godz. 18.00

† Michał i Zofia Klag

ŚRODA

22 września

godz. 6.30

† Wiesława Kmiecik od syna Roberta z rodziną

godz. 7.00

†Leszek Czyrnek od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Kazimierz Pieprzyk

† Henryk Ryś

D Z I E Ń

GODZINA

I N T E N C J A

CZWARTEK

23 września

godz. 6.30

† Ryszard Obrał od żony i od synów z rodzinami

godz. 7.00

O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej dla Ks. Stanisława Jarguza

godz. 18.00

O Boże błogosławieństwo i pokój serca dla członków Róży św. Michała Archanioła i ich rodzin

godz. 19.00

(Zagórzany)

† Władysław Kurzydym

PIĄTEK

24 września

godz. 6.30

† Jerzy Bzdyl od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Danuta Skałka od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Henryk Gabrysiak od uczestników pogrzebu

† Jan Bartosz od żony Stanisławy

SOBOTA

25 września

godz. 6.30

† Dorota Palonek od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Klaudiusz Goszczyński od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Marian Łaszczyk w 4 rocz. śmierci od żony i dzieci

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

26 września

godz. 6.30

† Władysław Matuszyk od uczestników pogrzebu

godz. 8.00

† Adam Dubiel w 1 rocz. śmierci

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Adam Nowak

godz. 9.30

† Józefa Zabdyr w 32 rocz. śmierci

godz. 11.00

† Bolesław Kołos w 4 rocz. śmierci

godz. 11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę MB od Róży ze Zręczyc

godz. 12.30

† Władysław Pytel w 3 rocz. śmierci

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Jerzy Pacyk

godz. 18.00

† Stefania Molicka w 3 rocz. śmierci