You are currently viewing XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

         Dziś o godz. 1630 serdecznie zapraszamy na nabożeństwo różańcowe z procesją Maryjną do Ogrodu Różańcowego do pięciu ołtarzy. Pragnę serdecznie podziękować tym, którzy wczoraj z wielkim zaangażowaniem pracowali przy porządkowaniu ogrodu na dzisiejsze nabożeństwo. W październiku nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie, w naszym sanktuarium o godz. 1730, natomiast w kościele w Zagórzanach po Mszy świętej godz. 1700. Zapraszamy do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową.

         We wtorek (5.X.) wspomnienie św. siostry Faustyny, Apostołki Bożego Miłosierdzia.

         W środę (6.X.) zapraszamy młodzież z klas 8 na kolejne spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania o godz. 1800.

         W czwartek (7.X) wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Młodzież z klas 7 zapraszamy na kolejne spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania o godz. 1600.

         Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. Sprawy związane z cmentarzem można będzie załatwiać od 4 października br. w kancelarii parafialnej w poniedziałki w godz. od 900 do 1100 i w czwartki w godz. od 1600 do 1800 oraz u gospodarza cmentarza pana Tomasza Patality w Zalesianach we wtorki w godz. od 1600 do 1800.

         W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Maria Pajorska, śp. Zygmunt Szadkowski i śp. Andrzej Jamka. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen

         Wszystkim Wam tu obecnym dobrej i błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia, a Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy opieki świętych patronów i obfitości Bożych łask Prośmy świętego Michała Archanioła o opiekę nad nami w nadchodzącym tygodniu.