Od 31.10.2021 r. do 07.11.2021 r.

D Z I E Ń

GODZINA

I N T E N C J A

31 NIEDZIELA ZWYKŁA

31 października

godz. 6.30

† Zofia i Wojciech Mazur i ich dzieci

godz. 8.00

† Irena Cygal w 10 rocz. śmierci

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Stanisława Wojtas w 1 rocz. śmierci

godz. 9.30

† Zofia Kolarz w 15 rocz. śmierci i mąż Józef

godz. 11.00

† Tadeusz Pietras w 1 rocz. śmierci

godz. 11.00

W intencji Parafian

godz. 12.30

† Zbigniew Marciniak w 29 rocz. śmierci oraz wnuk Marcin

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Maria i Stanisław Zdebscy

godz. 18.00

† Kazimiera Jamka

PONIEDZIAŁEK

1 listopada

godz. 6.30

† Józef i Władysława oraz Cecylia córka

godz. 8.00

† Kazimierz i Irena Łabuda

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Jan, Adam Jacenty, Sabina i Jerzy Obrał

godz. 9.30

† Czesław Baniak, Ludwik i Antonina Machna, Jacek syn i Jacek Szczygocki

godz. 11.00

† Stanisława i Bronisław Łyduch

godz. 12.30

† Stanisław Krzyk w 6 rocz. śmierci

godz. 15.00

(Cmentarz)

† Kazimiera i Mieczysław Szostakowie

godz. 18.00

† Stanisław Krzyk w 6 rocz. śmierci oraz zmarli z rodzin Krzyk i Kasprzyk

WTOREK

2 listopada

godz. 6.30

† Franciszek i Julia Janeczek, córka Maria, Marianna Jaroś i syn Jan

godz. 7.00

† Aniela i Józef Wiśniowscy

godz. 8.00

† Jakub Nowak od rodziców

godz. 9.30

† Stanisława i Edward Zabdyr

godz. 18.00

† Tadeusz Ciężki w 32 rocz. śmierci, Józef i Maria Strojny oraz Józef i Stanisława Strojny

ŚRODA

3 listopada

godz. 6.30

† Stanisław |Chojnacki w 23 rocz. śmierci i żona Anna

godz. 7.00

† O błogosławieństwo Boże dla Pracowników i Zarządu firmy CHOMIK za rodziny pracowników i zmarłych z tych rodzin

godz. 18.00

† Maria Bryksy

CZWARTEK

4 listopada

godz. 6.30

† Wiesława Kmiecik od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Zofia Feliks od uczestników pogrzebu

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Amalia Feliks od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

PIĄTEK

5 listopada

godz. 6.30

† Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

godz. 6.30

† Maria Zagól od syna Andrzeja

godz. 16.00

† Za zmarłych członków Róży Św. Michała Archanioła i zmarłych z ich rodzin

godz. 18.00

† Eugeniusz i Jadwiga Pieprzyk i zmarli z rodziny Pisarskich i Pieprzyków

SOBOTA

6 listopada

godz. 6.30

Dziękcz. w 1 rocz. urodzin Fryderyka i Tobiasza z prośbą o Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski a także opiekę Matki Bożej

godz. 7.00

† Cecylia Bzdyl od uczestników pogrzebu

godz. 9.30

† Ryszard Jamka od synów Daniela i Sebastiana

godz. 18.00

† Za zmarłe członkinie Róży bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

7 listopada

godz. 6.30

† Monika Mazur w 6 rocz. śmierci

godz. 8.00

† Stanisław i Aniela Dudziak, synowie Franciszek, Mieczysław i Kazimierz

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Jan i Janina Szewczyk, syn Józef

godz. 9.30

† Stanisław Kasprzyk i Maria żona w 24 rocz. śmierci

godz. 11.00

† Antoni Manys w 1 rocz. śmierci

godz. 11.00

O Bożą Opatrzność i umocnienie dla Agnieszki i Adama

godz. 12.30

† Maria Stopa w 1 rocz. śmierci

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 18.00

† Mieczysław Wójcik w 16 rocz. śmierci