You are currently viewing XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Członkowie wolontariatu LOLEK ze SP nr 2 im. Św. Jana Pawła II w Dobczycach składają serdecznie podziękowanie wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę wsparli leczenie Kuby Burnosa zmagającego się z chorobą nowotworową. Zebrano 11203 zł. Msza Św. w intencji ofiarodawców będzie odprawiona 18 sierpnia o 7:00.

  • W poniedziałek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
  • W środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Leduchowskiej.
    • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00, a po niej Msza św. Intencje dziękczynne i błagalne na Nowennę można składać do skrzynki umieszczonej przy ołtarzu Matki Bożej.
  • W piątek – wspomnienie Św. Jana z Dukli

Kancelaria w ciągu wakacji czynna tylko w poniedziałek, środę i piątek wieczorem oraz w sobotę rano. Sprawy cmentarne tylko w poniedziałek od 9:00 do 11:00 i w czwartek od 16:00 do 18:00.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 17:00, w piątki od 7:30 do 18:00.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 42 Pieszej Pielgrzymce Archidiecezji Krakowskiej na Jasną Górę w dniach od 5 do 11 sierpnia. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii, w zakrystii i w kancelarii. Zapisy do grupy gdowskiej w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do siebie z naszej wspólnoty: Śp. Marię Małek, Śp. Rafała Strojnego, Śp. Tadeusza Malinę, Śp. Elżbietę Bogacz. Niech nasza modlitwa wyprosi im oglądanie Bożego oblicza na wieki: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli. W codziennym wzrastaniu w świętości niech nas wspiera opieka Świętego Michała Archanioła.