You are currently viewing Życzenia na Boże Narodzenie A.D. 2022

Życzenia na Boże Narodzenie A.D. 2022

  • Post category:Wydarzenia

„Każdy z nas ma ręce tak duże, by uczynił z nich Betlejem. Każdy z nas ma serce tak ciepłe, by przyjąć i ogrzać nowo narodzoną Miłość.

Przeżywając kolejne w naszym życiu Boże Narodzenie pozwólmy, aby Dziecię Jezus zamieszkało w nas, w naszych domach, rodzinach i wspólnotach przynosząc prawdę o życiu, radość, pokój, miłość i dobro. Niech Jezus Emmanuel – Bóg z nami, będzie dla nas znakiem, że nasze życie, niezależnie od okoliczności, posiada głęboki sens i wartość i zmierza do swojego celu jakim jest wieczność. Niech te Święta będą dla nas czasem głębokiej radości z faktu jak bardzo zostaliśmy przez Boga ukochani. Niech ta radość pomaga nam przemieniać nasze życie. Życzymy zdrowia, niesłabnącej nadziei i poczucia wolności w zmaganiach jakie podejmujemy w tym czasie. Życzymy, aby betlejemska gwiazda zwiastując narodziny Zbawiciela rozświetlała swoim blaskiem nie tylko czas Świąt, ale także wszystkie dni Nowego 2023 Roku.

Z darem modlitwy Duszpasterze parafii pw. Narodzenia NMP w Gdowie

  • Ks. Bogusław Seweryn – proboszcz
  • Ks. Piotr Studnicki III – wikariusz
  • Ks. Bartłomiej Grociak – wikariusz
  • Ks. Stanisław Jarguz – senior