You are currently viewing OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA  12.11.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12.11.2023 r.

    Gościmy dziś w naszej parafii o. Franciszka Meusa paulina, który pracuje w Kamerunie i tam buduje parafię. Ofiarami do puszek przed kościołem chciejmy wesprzeć naszych braci chrześcijan w Kamerunie w ich staraniach o świątynię.

    Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za dusze zmarłych. Rozpoczyna się ona o godz. 1750. Wcześniej możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

    W środę (15 XI) zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Gdowskiej po Mszy świętej o godz. 1800. Intencje dziękczynne i błagalne na Nabożeństwo można składać do skrzynki umieszczonej przy ołtarzu Matki Bożej. Do wspólnej modlitwy zapraszamy zwłaszcza małżeństwa modlące się o dar potomstwa.

    W czwartek (16 XI ) wspomnienie Matki Bożej Ostrobramskiej. Mamy wraz z małymi dziećmi zapraszamy na Mszę święta z błogosławieństwem dzieci o godz. 1000, a kolejne spotkanie Duszpasterstwa Talent rozpocznie się Mszą świętą o godz. 1800. Zapraszamy członków oraz wszystkich chętnych, którzy chcą poznać tę wspólnotę formacyjną.

    Dziękujemy za ofiary na naszą świątynię oraz na potrzeby duchowe i materialne całej wspólnoty parafialnej. W gablocie i na stronie internetowej jest zamieszczony dalszy program peregrynacji kopii cudownego wizerunku Naszej Pani Gdowskiej. Jeżeli którejś z siódemek nie pasuje proponowany termin prosimy o kontakt z księdzem Proboszczem.

        W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Wanda Zabdyr ze Zręczyc oraz śp. Barbara Pawlik, śp. Joanna Grabowska i śp. Leszek Rybak z Bilczyc. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

    Wszystkim Parafianom i gościom naszego Sanktuarium życzymy dobrej i błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki Naszej Pani Gdowskiej oraz świętych patronów. Prośmy świętego Michała Archanioła o opiekę nad nami w nadchodzącym tygodniu.