Od 14.11.2021 r. do 21.11.2021 r.

D Z I E Ń

GODZINA

I N T E N C J A

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

14 listopada

godz. 6.30

† Ks. Stanisław Bętkowski

godz. 8.00

† Andrzej i Władysława oraz synowie Władysław, Tadeusz i Augustyn

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Stanisław Bzdyl, Franciszek i Apolonia

godz. 9.30

† Jan Jamka

godz. 11.00

† Krystyna Orlińska w 2 rocz. śmierci

godz. 11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Macieja w 50 rocz. urodzin

godz. 12.30

† O błog. Boże w rodzinie Marka i Janiny

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Krystyna Górka od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Marian Urbanik

PONIEDZIAŁEK

15 listopada

godz. 6.30

† Stanisław Kasprzyk w 51 rocz. śmierci

godz. 7.00

† Jerzy Bzdyl od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Franciszek i Maria Danys i ich dzieci

WTOREK

16 listopada

godz. 6.30

† Mieczysław Marciniak od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Jadwiga Lasota od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Danuta Wysmolec i mąż Jan

ŚRODA

17 listopada

godz. 6.30

O błogosławieństwo Boże w Fundacji CHMIK KU DOBREMU

godz. 7.00

† Zofia Feliks od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

Stanisława Bugajska w 10 rocz. śmierci

CZWARTEK

18 listopada

godz. 6.30

† Stanisław Pasierb w 10 rocz. śmierci

godz. 7.00

† Maria Zagól od uczestników pogrzebu

godz. 17.00

(Zagórzany)

† Tadeusz Kowalik od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Piotr Wojtas w 21 rocz. śmierci

PIĄTEK

19 listopada

godz. 6.30

† Anna Chojnacka od uczestników pogrzebu

godz. 7.00

† Antoni Bernadzik od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Stanisława Kasprzyk od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Stanisław Woźniak, Elżbieta i Zbigniew Kumorek

SOBOTA

20 listopada

godz. 6.30

† Jacek Kędryna w 1 rocz. śmierci

godz. 7.00

† Bronisława Dzióbek od córki Małgorzaty z mężem

godz. 18.00

† Janusz Kulma

godz. 18.00

W intencji obecnych i byłych członków, Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Gdów o Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski oraz o Boże miłosierdzie dla zmarłych członków

34 NIEDZIELA ZWYKŁA

21 listopada

godz. 6.30

† Zofia i Jan Gumulec

godz. 8.00

† Andrzej Długosz w 8 rocz. śmierci

godz. 9.00

(Zagórzany)

Dziękcz. w 18 rocz. urodzin Joanny Gocal z prośbą o Boże błog i wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życiu

godz. 9.30

† Jan i Emilia Jamka i zmarli z rodziny

godz. 11.00

† Kazimierz Jamka w 7 rocz. śmierci

godz. 11.00

Dziękcz. w 18 rocz. urodzin Klaudii z prośbą o Boże błog i wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życiu

godz. 12.30

† Stanisław i Janina Kupiec, syn Robert

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Krystyna Górka od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

Dziękcz. od Róży Matki Bożej Gdowskiej z prośbą o potrzebne łaski dla kapłanów oraz rodzin członkiń róży