od 09.01.2022 r. do 16.01.2022 r.

D Z I E Ń

GODZINA

I N T E N C J A

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

9 stycznia

godz. 6.30

† Zofia Żyła od syna

godz. 8.00

† Janina Matuszyk w 6 rocz. śmierci oraz Leszek Klejdysz

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Jan Dudzik w 30 rocz. śmierci

godz. 9.30

† Weronika Woźniak w 11 rocz. śmierci i mąż Władysław w 10 rocz. śmierci

godz. 11.00

† Kazimierz Daniel w 16 rocz. śmierci

godz. 11.00

† Maria Marciniak od bratowej Barbary

godz. 12.30

† Andrzej Klejdysz i syn Leszek

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Kazimierz Patela w 3 rocz. śmierci i rodzice Stanisława i Józef

godz. 18.00

† Kazimierz i Irena Bezdyk i ich rodzice

PONIEDZIAŁEK

10 stycznia

godz. 6.30

† Leon i Pelagia Sroka, syn Stanisław, Maria Sroka

godz. 7.00

† Daniel Grela od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Andrzej Adamiec

WTOREK

11 stycznia

godz. 6.30

† Irena Włodarczyk od syna z żoną Elżbietą

godz. 7.00

† Daniel Grela od uczestników pogrzebu

godz. 18.00

† Adolf Zdebski 5 rocznica śmierci żona Krystyna syn Zygmunt

ŚRODA

12 stycznia

godz. 6.30

† Tadeusz Żudżkowski

godz. 7.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ireny Żudżkowskiej

godz. 18.00

† Krystyna Pilch od syna Sławomira z rodziną

CZWARTEK

13 stycznia

godz. 6.30

† Irena Włodarczyk od córki i wnuka

godz. 7.00

† Zbigniew Karaś od córki Karoliny z rodziną

godz. 17.00

(Zagórzany)

godz. 18.00

† Stanisław i Stefania Majewscy, syn Adam

PIĄTEK

14 stycznia

godz. 6.30

† Janina Gawlik od syna Jarosława z rodziną

godz. 7.00

O błogosławieństwo Boże dla Marka i Janiny oraz rodziny

godz. 18.00

† Zofia Żyła od uczestników pogrzebu

SOBOTA

15 stycznia

godz. 6.30

† Stanisław Kowal od żony z dziećmi

godz. 7.00

† Henryk Ryś od żony

godz. 18.00

† Barbara i Mieczysław Kaleta

II NIEDZIELA ZWYKŁA

16 stycznia

godz. 6.30

† Włodzimierz Wilk od syna Edwarda z żoną

godz. 8.00

† Andrzej Kurowski

godz. 9.00

(Zagórzany)

† Mieczysław i Krystyna Jamka oraz ich rodzice

godz. 9.30

† Stanisław i Zofia Wójcik, synowie Mieczysław i Józef, Stanisław Janda i jego rodzice

godz. 11.00

† Ks. Zdzisław Grabowski 3 rocznica śmierci

godz. 11.00

O szczęśliwą podróż dla Marka

godz. 12.30

† Ks. Kanonik Stanisław Bętkowski

godz. 12.30

W intencji Parafian

godz. 15.00

(Zagórzany)

† Ewa Piliszewska 1 rocznica śmierci

godz. 18.00

† Łukasz Marczak 5 rocznica śmierci