You are currently viewing IV NIEDZIELA ZWYKŁA

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

         W związku z kończącymi się odwiedzinami kolędowymi pragniemy podziękować wszystkim za okazaną nam życzliwość, wspólną modlitwę a także za złożone ofiary. Gdyby jakieś zgłoszenie zostało przeoczone, gorąco przepraszamy i prosimy zainteresowane osoby o kontakt telefoniczny.

         W środę (2.II.) będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte będą sprawowane o godz. 630, 800, 930, 1600 i 1800 w Gdowie i o 1700 w Zagórzanach Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Również w środę przypada XXVI Dzień Życia Konsekrowanego. Zebrana składka zostanie przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wyjątkowo o godz. 1745. Intencje dziękczynne i błagalne na Nowennę można składać do skrzynki umieszczonej przy ołtarzu Matki Bożej. Z racji święta kancelaria parafialna będzie nieczynna.

         W czwartek (3.II.) wspomnienia św. Błażeja – podczas każdej Mszy św. święcenie jabłek.

         W I piątek (4.II.) okazja do spowiedzi, z racji I piątku miesiąca, rano od godz. 600 i po południu od godz.1500. Msze święte o godz. 630, 1600i 1800. Młodzież począwszy od klasy 8 ks. Bartłomiej serdecznie zaprasza na spotkania grupy młodzieżowej w piątek po wieczornej mszy świętej.

         W sobotę (5.II.) przypada wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy; podczas każdej Mszy św. zostanie pobłogosławiony chleb, sól i woda; z racji I soboty miesiąca o godz. 930  Msza święta dla starszychi chorych i samotnych, wcześniej okazja do spowiedzi. Chorych w domach odwiedzimy od godz. 930. Jeżeli są jakieś nowe osoby, które oczekują na posługę sakramentalną prosimy zgłoszenia w zakrystii lub w kancelarii. Młodzież pragnącą w naszej parafii rozwijać Ruch Lednicki zapraszamy na spotkanie o godz. 1900. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, o które prosiła Matka Boże w pierwsze soboty, będzie o godz.. 2000.

         Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię duchowo i materialnie.

         W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli Śp. Maria Chojnacka, Śp. Leszek Palonek, Śp. Teresa Szostak i Śp. Józefa Matuszyk Polećmy Ich Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

                  Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia. Naszą troskę o wzrost świętości polecajmy opiece św. Michała Archanioła.