You are currently viewing OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  II NIEDZIELA ZWYKŁA  14.01.2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA 14.01.2024

    Trwają odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach: czas spotkań, rozmów, a nade wszystko modlitwy o Boże błogosławieństwo. Dziękujemy wszystkim, którzy otwierają przed nami drzwi swoich domów. W zakrystii można jeszcze zaprosić kapłana z kolędą. Program kolędy jest zamieszczony w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku niedociągnięć organizacyjnych z naszej strony.

    W środę (17.I.) przypada wspomnienie św. Antoniego, opata; w Kościele katolickim w Polsce będziemy przeżywać XXVII Dzień Judaizmu. Zapraszamy na Nabożeństwo do Naszej Pani Gdowskiej po Mszy świętej
o godz. 1800. Zachęcamy do składania intencji dziękczynnych i błagalnych na nabożeństwo do skrzynki umieszczonej przy ołtarzu Matki Bożej.

    W czwartek (18 .I.) rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Serdecznie zapraszamy na pierwsze w Nowym Roku spotkanie duszpasterstwa TALENT. O godz. 1800 Msza święta w intencji uczestników Duszpasterstwa, a następnie spotkanie opłatkowe.

    W przyszłą niedzielę, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Wszystkich, a szczególnie dziadków i babcie zapraszamy do naszego Sanktuarium na KONCERT KOLĘD przygotowany przez Publiczną Szkołę Muzyczną w Gdowie, odbędzie się w niedzielę wieczorem o godz. 1845.

    Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię duchowo i materialnie. Naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach podczas Mszy świętej w I środę miesiąca oraz na nabożeństwie do naszej Pani Gdowskiej.

        W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł Śp. Marian Chruściel ze Stryszowej. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Dobry Jezu, a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

    Daru zdrowia i obfitości łask Bożych przyzywamy dla solenizantów i jubilatów rozpoczętego tygodnia, a wszystkim obecnym życzymy błogosławionej niedzieli i świętego tygodnia. Prośmy świętego Michała Archanioła o opiekę nad nami w nadchodzącym tygodniu.