You are currently viewing OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  V NIEDZIELA ZWYKŁA  4.02.2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA 4.02.2024

    Uczniowie szukając Jezusa – jak uczy dzisiejsza Ewangelia – znajdują Go na samotnej modlitwie. Jezus wielokrotnie wskazywał, że na modlitwę trzeba znaleźć nie tylko miejsce, lecz także czas. W ramach czterdziestogodzinnego nabożeństwa poprzedzającego Wielki Post w tym tygodniu na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w Kaplicy Adoracji zapraszamy mieszkańców Bilczyc, Fałkowic, Podolan, Zręczyc, Wólki Zręczyckiej, Zagórzan i Stryszowej. Adoracja codziennie od godz. 700 do 1800.

    Dziś przed kościołem Uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu SP w Bilczycach zapraszają do włączenia się w kwestę na rzecz Hospicjum dla Dzieci Alma Spei.

    Uczniów klas VI ze wszystkich szkół naszej parafii zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w środę lub w czwartek o godz. 1630. Natomiast uczniów klas VIII zapraszamy na spotkania we wtorek i w środę po wieczornej Mszy Świętej

    W środę (7 II) zapraszamy na Nabożeństwo do naszej Pani Gdowskiej po Mszy świętej o godz. 1800. Intencje dziękczynne i błagalne na Nabożeństwo można składać do skrzynki umieszczonej przy bocznym ołtarzu.

    W piątek (9 II) zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 1530.

    Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię duchowo i materialnie. Naszych ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach podczas Mszy świętej w I środę miesiąca oraz na nabożeństwie do naszej Pani Gdowskiej. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku z tyłu kościoła.

    W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli Śp. Zofia Strojna z Fałkowic i Śp. Stanisław Czyrnek z Zagórzan. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie – Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

        Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia. Polećmy się opiece św. Michała Archanioła.