Peregrynacja kopii obrazu naszej Pani Gdowskiej w rodzinach jest przygotowaniem do jubileuszu 25-lecia koronacji Jej wizerunku, który będziemy przeżywać 15 września 2024 r. Przygotowując się do peregrynacji postarajmy się wcześniej przystąpić do sakramentu pokuty, aby zaproszenie Matki Jezusa do naszego domu było przeżywane w stanie łaski uświęcającej. Czas peregrynacji rozpoczynamy wspólnym udziałem w Eucharystii w sobotę o godz. 18.00 wszystkich rodzin z danej siódemki. Po Mszy pierwsza z rodzin zabiera obraz do domu. W tygodniu obraz jest przekazywany z rodziny do rodziny między godz. 18.00 a 19.00. Ostatnia z rodzin przywozi obraz do kościoła w sobotę na Msze świętą o 18.00.

13.01 – 20.01.2024

Barbara i Paweł Zając

Monika i Marcin Małek

Lucyna i Mieczysław Danek

Agnieszka i Marek Danek

Maria i Stanisław Danek

Barbara Wójtowicz

Krystyna Kasprzyk

Iwona Kubat

Ala Włodarczyk

Kinga Kasprzyk

Kazimiera Szostak

Grażyna Soudra

Agata Komorowska

Jadwiga Świątko

Józef i Jadwiga Mętel

Henryk i Jolanta Śliwa

Stanisław i Maria Kupiec

Renata Kominiak

Ewa Łężniak

Marek i Agnieszka Hebda

Paweł i Ilona Lelito

Renata i Janusz Tomasik

Maria i Marian Nowak

Ewa i Andrzej Desoń

Marzena i Paweł Zastawniak

Barbara i Józef Strojny

Elżbieta Nowak

Agnieszka i Jerzy Zastawniak

20.01 – 27.01.2024

Stanisław i Kazimiera Warciak

Stefania Korajda

Halina Święchowicz

Józef i Anna Popiela

Jan i Lucyna Pietruszka

Janina Klasło

Andrzej i Ewa Chanek

Irena i Tadeusz Szostak

Dorota i Piotr Piech

Sylwia i Michał Gabryś

Janina Marciniak

Bożena i Józef Marciniak

Grażyna i Ferdynand Długosz

Beata i Krzysztof Długosz